menu
Portál senioru.cz

Jak pomáháme

Spokojené stáří si zasloužíte. Peníze nemusí být překážkou! Jaké máte možnosti financovat dům pro seniory anebo pečovatelské služby?

icon

Prodej domu či bytu a výhodná investice

Pokud dům pro seniory stojí více, než vynese váš důchod a případné příspěvky na péči, můžete získat peníze prodejem nemovitosti. Postaráme se o veškeré náležitosti férového obchodu, včetně všech poplatků, přepisů a administrativy. Utržené peníze vám pomůžeme výhodně investovat, aby se zhodnotily. Můžete také koupit například menší či novější nemovitost a pro zlepšení své životní úrovně si nechat jen část peněz – možností je celá řada.

icon

Pronajměte svou nemovitost

Rádi byste právě svůj dům anebo byt nechali dětem či vnoučatům? Můžete jej zatím pronajímat a chybějící peníze v rozpočtu hradit z nájmu. Najdeme i opakovaně vhodného nájemce, postaráme se o veškeré právní náležitosti a zajistíme solidní jednání. Dům či byt také převezmeme do správy a postaráme se, aby byla trvale v dobrém stavu. Pomůžeme vám vyřešit vše kolem peněz – kam peníze z pronájmu posílat a jak je případně zhodnotit.

icon

Jak můžete zlepšit svou situaci právě vy?

Zavolejte nám a probereme vaši situaci. Jaké jsou vaše plány – zda se chcete stěhovat do domova pro seniory anebo zatím potřebujete lépe zvládat situaci doma. Rozumíme také tomu, že při rozhodování o majetku počítáte také s dětmi či vnoučaty. Vždy se dá nalézt řešení, které odpovídá vašemu přání.

icon

Získejte ze svých úspor více

Máte kromě nemovitosti další úspory a finance? Nechte si poradit s tím, jak svůj majetek celkově zhodnotit, tak, aby vám vynášel prostředky na lepší a jednodušší život. Postaráme se o to, abyste celkově získali maximum pro své pohodlí.

icon

Co vás to bude stát?

Vypracování řešení financí a nemovitostí vám poskytneme zdarma. Můžete si jej v klidu probrat v kruhu rodiny či porovnat s jinou nabídkou.

Chci ze svého majetku získat víc

+420 778 889 019phone Volejte ve všední den od 8:00 - 17:00

person

Názory těch, kteří seniorů.cz již využili

seniorka

„Díky Senioru jsem našla svůj nový domov.“

seniorka

seniorka

„Po přestěhování do domova pronajímám svůj byt prostřednictvím Senioru a nemám obavu z finančních potíží.“

seniorka